Obchody 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią
13.09.2019 Redaktor

KALENDARIUM WYBRANYCH ROCZNIC
I WYDARZEŃ

Serdecznie zachęcamy do lektury przygotowanego przez nas kalendarium, w którym zamieszczamy informacje na temat rocznic, jubileuszy i innych ważnych wydarzeń.

24.05.2019 r. –  VIII Marsz Szlakiem Przesyłki Powstańczej Nakło-Trzeciewnica-Suchary, prezentacja „Niechaj Polska zna jakich synów ma – Antoni Nadskakuła”, godz.16.00,
Biblioteka w Nakle, ul. Bartkowskiego 1

27.05.2019 r. – wykład prof. T. Wolszy- „1945. Konsekwencje zakończenia wojny dla Polski i Polaków”,
Biblioteka w Nakle, ul. Bartkowskiego 1

14.06.2019 r.  -  „Niechaj Polska zna jakich synów ma – Antoni Nadskakuła”, godz.15.00,
Biblioteka w Nakle, ul. Bartkowskiego 1

13.09.2019 r.  - „Nakło kredką malowane”- Konkurs organizowany prze Filię Dziecięcą z okazji 720- lecia nadania Nakłu nad Notecią Praw Miejskich. Więcej informacji pod >linkiem<.