Zapraszamy na wykład prof. Tadeusza Wolszy
21.05.2019 Jolanta Dąbrowska 168

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Nakle nad Notecią zaprasza na wykład  prof. Tadeusza Wolszy - członka kolegium IPN nt. „1945. Konsekwencje zakończenia wojny dla Polski i Polaków”.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2019 r. o godz. 16.30 w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1 w Nakle nad Notecią.

Tadeusz Wolsza – polski historyk i politolog, profesor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, od 2016 członek Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej.
W dorobku naukowym ma około 200 publikacji (w tym 11 książek), głównie studia i artykuły oraz recenzje dotyczące lat 1939–1989.

Fot. ipn.gov.pl