Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Dasz radę” Ostatnia rozmowa z księdzem Janem Kaczkowskim tematem spotkania DKK w Paterku
26.04.2019 Redaktor 567
grafika

W czwartkowe popołudnie 25 kwietnia panie z klubu DKK w Paterku spotkały się by podyskutować na temat ostatnio przeczytanej książki. Tym razem była to trudna lektura, która dotyczyła wielu aspektów naszego życia i postrzegania otaczającego nas świata i ludzi przez pryzmat wiary i ludzkiego przemijania.

”Dasz radę„ to ostatnia rozmowa jaką przeprowadziła Joanna Podsadecka z księdzem Janem Kaczkowskim. Jest ona jednocześnie próbą odpowiedzi na liczne pytania, które zadawali czytelnicy. Ksiądz Jan Kaczkowski odpowiada na te pytania zarówno jako ksiądz, ale także jako człowiek zmagający się z nieuleczalną chorobą , świadom tego że czas, który mu pozostał to nieokreślona chwila, którą należy maksymalnie wykorzystać i w pełni przeżyć w zgodzie z samym sobą i wyznawaną wiarą. Większość zadawanych pytań jest bardzo trudna jednak ksiądz Kaczkowski  w jasny

i prosty sposób mówił, że „dasz radę”. Nie zawsze będzie łatwo, ale każdy problem można rozwiązać i starać się iść przez życie prostą drogą.

 

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 23 maja 2019r. o godz. 16:00. Omawiać będziemy książkę pt. „Malarka ptaków”, której autorką jest Melissa Ashley.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 


Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg