Czwartkowe spotkania w bibliotece w Trzeciewnicy
17.04.2019 Redaktor 185

Już niedługo będą Święta Wielkanocne. Z tej okazji w bibliotece w Trzeciewnicy odbyły się cykliczne zajęcia plastyczne dla dzieci, na których mali artyści mogli wykazać się inwencją twórczą i pomysłowością tworząc wielkanocne ozdoby.  Efektem spotkań w bibliotece są piękne pisanki ze styropianowych jajek zdobione atłasowymi wstążeczkami, krepą, filcem i kolorowymi cekinami, a kolory i wzory zostały dobrane według własnej fantazji i upodobania twórcy. Podczas zajęć plastycznych dzieci zrobiły także papierowe zajączki oraz świąteczne kurki. Był to także czas, aby porozmawiać o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych.