Powieść pachnąca miodem
02.10.2018 Redaktor 1075

„Strażniczka miodu i pszczół” autorstwa Cristiny Caboni była tematem wrześniowego Dyskusyjnego Klubu Książki w Nakle n. Not. Książka, która przenosi nas w piękne zakątki europejskiego Południa ukazała się w Polsce 6 czerwca 2018 roku nakładem Wydawnictwa MUZA.

Warto wspomnieć, że autorka pisząc powieść czerpała ze swojego, pszczelarskiego doświadczenia i dlatego w trakcie czytania można niemal poczuć słony smak morskiej wody i słodycz miodów. Zdaniem czytelniczek to niepozbawiona emocji i refleksji idealna lektura na wakacje, ale nie tylko.

Jak pisze sama autorka „mój świat złożony jest z kwiatów i zapachów”, zachęcamy do przeczytania tej ciepłej, słonecznej i słodkiej lektury.