Powieść A,. Kołakowskiej na DKK w Trzeciewnicy
12.09.2018 Redaktor 1087

Dnia 06 września 2018 r. odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie, spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy, na którym omawiano książkę Agaty Kołakowskiej pt „We dnie, w nocy”.

Jest to przejmująca i poruszająca opowieść o tym jak można kogoś skrzywdzić i jaki ma to wpływ na dorosłe życie człowieka. Klubowiczki stwierdziły, że książka ta na długo pozostanie w pamięci gdyż opisana historia oparta jest na faktach.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 18 października 2018 o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Dasz radę. Ostania rozmowa”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.