Powakacyjne spotkanie DKK w Ślesinie
10.09.2018 Łukasz Walczyk 328

W słoneczne wtorkowe popołudnie dnia 4 września  2018 odbyło się spotkanie  Dyskusyjnego Klubu Książki w Ślesinie. Tym razem omawiano  „Dasz radę. Ostatnia rozmowa” ks. Jana Kaczkowskiego  i Joanny Podsadeckiej.  Jest to wywiad z nietuzinkowym człowiekiem, bardzo wierzącym i umierającym. W czasie spotkania panie podzieliły się wrażeniami i emocjami po przeczytanej książce. Stwierdziły, że to niesamowita lektura, którą bardzo szybko się czytało. Podobały się wypowiedzi kapłana, który potrafił mówić o trudnych i niewygodnych sprawach prostym i zrozumiałym językiem.  Dyskusja była przeplatana czytanymi  fragmentami  książki.  Uczestniczki spotkania jednogłośnie stwierdziły, że to książka, którą warto przeczytać.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 9 października 2018 o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Na skraju załamania” B. A. Paris

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.