Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Powakacyjne spotkanie DKK w Ślesinie
10.09.2018 Redaktor 1092
grafika

W słoneczne wtorkowe popołudnie dnia 4 września  2018 odbyło się spotkanie  Dyskusyjnego Klubu Książki w Ślesinie. Tym razem omawiano  „Dasz radę. Ostatnia rozmowa” ks. Jana Kaczkowskiego  i Joanny Podsadeckiej.  Jest to wywiad z nietuzinkowym człowiekiem, bardzo wierzącym i umierającym. W czasie spotkania panie podzieliły się wrażeniami i emocjami po przeczytanej książce. Stwierdziły, że to niesamowita lektura, którą bardzo szybko się czytało. Podobały się wypowiedzi kapłana, który potrafił mówić o trudnych i niewygodnych sprawach prostym i zrozumiałym językiem.  Dyskusja była przeplatana czytanymi  fragmentami  książki.  Uczestniczki spotkania jednogłośnie stwierdziły, że to książka, którą warto przeczytać.

 

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 9 października 2018 o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Na skraju załamania” B. A. Paris 

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg