Warsztaty plastyczne w bibliotece w Trzeciewnicy
07.12.2017 Łukasz Walczyk 852

Tradycja wykonywania choinkowych ozdób zachowała się do naszych czasów. 4 grudnia w bibliotece w Trzeciewnicy odbyły się kolejne warsztaty plastyczne. Dzieci wspierane przez bibliotekarki Stefanię i Wiolettę wykonały bombki i zawieszki na choinkę przystrajając styropianowe kule i zawieszki kolorowymi wstążkami, na które zostały przyczepione błyszczące ozdoby w kształcie gwiazdek i choinek.  Efektem twórczych  zajęć jest piękne, kolorowe i tradycyjnie przystrojone świąteczne drzewko na sali Centrum Edukacyjno-Kulturalnego w Trzeciewnicy. Dzieci zrobiły także papierowy, kolorowy łańcuch, którym przyozdobiły choinkę w bibliotece. Z okazji „Mikołajek” Pani  sołtys Krystyna Dawidowicz obdarowała dzieci strojące choinkę słodyczami, za które serdecznie dziękujemy, a filia biblioteczna w Trzeciewnicy rozdała milusińskim bilety na „Mikołajkowy seans filmowy” do nakielskiego kina.

Biblioteka serdecznie zaprasza dzieci 11. grudnia na godz. 16.00. Tym razem wykonamy świąteczną kartkę.