Dzień Dziecka w Potulicach
11.06.2019 Redaktor 106

W sobotę – 1 czerwca – odbył się, na szkolnym boisku w Potulicach,  festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Swój udział w zorganizowaniu tej imprezy miała również  biblioteka. Pani bibliotekarka przygotowała dla milusińskich książkową loterię , gdzie każdy los wygrywał. Na stoisku zostały zaprezentowane nowości , które czekają w murach biblioteki na swojego czytelnika. Każdy zainteresowany został poinformowany co należy spełnić aby zostać pełnoprawnym czytelnikiem           i otrzymał zakładkę do książki oraz wizytówkę z informacją o godzinach otwarcia placówki. Było gwarnie i wesoło.