Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”- najpopularniejsza akcja czytelnicza w Polsce w Filii Dziecięcej przy ul. Bartkowskiego 1
11.06.2019 Redaktor 432
grafika

Akcja czytelnicza „Jak nie czytam jak czytam” jest już IV edycją. Polega na wspólnym czytaniu książek w całej Polsce w jednym czasie 7 czerwca o godz. 10.00 .Cieszy się ona bardzo dużą popularnością. Filia Dziecięca również włączyła się do tej akcji. Głównym jej celem jest promocja czytelnictwa oraz stworzenie naszym czytelnikom warunków do czytania i możliwości „dotknięcia”każdej książki , w każdych warunkach. Czytamy wszędzie ; w domu , ogrodzie , pociągu , autobusie i w bibliotece. Ten dzień był właśnie wspaniałą okazją do tego, aby spotkać się w naszej bibliotece i wspólnie poczytać książki. Czytał mały i dorosły czytelnik ; rodzic i dziecko. Każdy z nich mógł wybrać książkę o takiej tematyce jaką lubi. Naszym czytelnikom dajemy taki wybór, ponieważ posiadamy bogaty księgozbiór , z którego chętnie korzystają.

 

Czas z książką to magiczny czas , który daje nam wiele emocji i przeżyć. Jest czasem , który przenosi nas do innego świata , pobudza naszą wyobraźnię ,dzięki której możemy znaleźć się w centrum wydarzeń i razem z bohaterami książek przeżywać ich historie.

 

Za rok zaprosiliśmy również wszystkich naszych czytelników do wzięcia udziału w tej akcji.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg