Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Mój Tata mieszka w innym świecie”- spotkanie autorskie z Julią Rozworowską-Wolańską w Filii Dziecięcej.
07.06.2019 Jolanta Dąbrowska 468
grafika

W środę, 5 czerwca 2019 r. w Filii Dziecięcej przy ul. Bartkowskiego 1, dla młodych czytelników odbyło się spotkanie z Julią Rozworowską-Wolańską, która wraz z synem Krzysztofem Majdą napisała książkę pt. „Mój tata mieszka w innym świecie”.

Julia Rozworowska-Wolańska jest politologiem, dziennikarzem i trenerem biznesu.
„Specjalizuję się w poszukiwaniu harmonii i radości w tym, co trudne. Wierzę w to, że nawet najbardziej bolesne życiowe doświadczenia są po to, abym nauczyła się czegoś nowego, a szczęście jest moim własnym wyborem” – tak  pisze o sobie.

Książka, której fragmenty czytała autorka, poświęcona jest najbliższej osobie, która zmarła. Żona i syn nieobecnego piszą w niej o wszystkim tym, czego nie zdążyli powiedzieć. Prostymi, a jednocześnie pełnymi uczuć i emocji, słowami. Piszą o tym także na swoim blogu „Mój tata mieszka w innym świecie".

       „Gdy dzieje się coś niedobrego, coś czego w ogóle nie chcemy, bardzo ważny jest czas miłości i zrozumienia bliskich” - to fragment książki, opowieść o miłości; takiej, która trwa i się nie kończy, chociaż kończy się życie.

Spotkanie było magicznym czasem dla wszystkich jego uczestników, wywołało wiele emocji wśród dzieci i dorosłych. Nieraz rzeczą bardzo trudną jest to, aby otworzyć się na innych, opowiedzieć o swoich przeżyciach. Pani Julia wraz ze swoim synem Krzysiem, opowiadając o swojej tragedii i o tym, jak sobie z tym radzą, spowodowała, że dzieci również opowiadały o swoich doświadczeniach i przeżyciach. Jej osoba, pełna ciepła i serdeczności dla innych, sprawiła, że spotkanie dało nam wszystkim wiele pozytywnej energii, a jej podziękowania, które wraz z synem umieściła na blogu utwierdziły nas w tym, że i ona wracała od nas pełna optymizmu.

        „...A z Nakła wracamy z tysiącem pozytywnych emocji ubranych w piękne słoneczniki. To było niezwykłe spotkanie. Dziękujemy.”- tak napisała.

               My również dziękujemy i mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie!

  

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg