Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Warto wierzyć, kochać i mieć nadzieję…”-Spotkanie autorskie z Panią Bożeną Jankowską w Filii Dziecięcej PiMBP
31.05.2019 Redaktor 527
grafika

Dnia 30.05.2019 w PiMBP – Filii Dziecięcej przy ul. Bartkowskiego1 odbyło się spotkanie autorskie z panią Bożeną Jankowską- poetką i społeczniczką, laureatką wielu konkursów literackich.

Pani Bożena jest autorką kilku tomików wierszy, między innymi; „W ramionach samotności”, „Twarzą w twarz”, „Jestem”. Poprzez swoją twórczość angażuje się w promocję naszego miasta, którego jest mieszkanką.

 

Najnowszy tomik wierszy zatytułowany „Wiersze znad Brdy, Warty i Noteci dla małych i dużych dzieci” adresowany jest między innymi do dzieci z problemami psychosomatycznymi. Poetka opowiadała o swoich rozmowach z dziećmi, ulubionych książkach z dzieciństwa, swojej twórczości i o tym, skąd czerpie inspiracje aby tworzyć. Jest osobą niezwykle wrażliwą, pełną ciepła i serdeczności. Swoim optymizmem zaraża innych i zawsze powtarza:

 

„Warto wierzyć, kochać i mieć nadzieję...”.

 

Spotkanie minęło w ciepłej i serdecznej atmosferze, przeplatane wierszami recytowanymi przez autorkę. Niespodzianką na spotkaniu był też akompaniament gitarowy w wykonaniu Zofii Stepki.

 

Wśród uczestników, którzy bardzo licznie przybyli aby spotkać się z autorką, byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2, społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy, znajomi oraz czytelnicy naszej biblioteki.

 

Mając nadzieję, że nie było to ostanie spotkanie z Panią Bożeną, pięknie jej podziękowali obdarowując ją kwiatami.

 Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg