"Biedronki" w bibliotece!
12.04.2019 Redaktor 454

W czwartkowe przedpołudnie bibliotekę przy ul. Dąbrowskiego 20 odwiedziły dzieci z grupy „Biedronek” z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko”. Bibliotekarki przybliżyły dzieciom zasady wypożyczania książek oraz  prawidłowego obchodzenia się z nimi.  Poinformowały również co zrobić aby korzystać z zasobów biblioteki. Nasi mali goście to przyszli pierwszoklasiści dlatego też mogli pochwalić się znajomością alfabetu i umiejętnością pisania. Zerówkowicze z dużym zainteresowaniem oglądali przygotowane specjalnie dla nich książki. Chętnie zadawały też pytania z dziedziny przyrody, geografii i sportu. Mamy nadzieję, że nasi goście będą nas często odwiedzać i zasilą grono naszych czytelników.