Spotkanie z Magdaleną Ludwiczak
08.04.2019 Redaktor 452

W czwartek, 4 kwietnia 2019 roku, nakielska biblioteka gościła Magdalenę Ludwiczak, która podczas spotkania z Czytelnikami zaprezentowała swój dorobek literacki składający się z siedmiu książek, w tym jednej dla dzieci.

Autorka podzieliła się z obecnymi spostrzeżeniami na temat drogi ku pisarstwu, swoimi fascynacjami malarstwem, genealogią, a także działalnością w organizacji pożytku publicznego. Pisanie jest dla niej pasją. Od pewnego czasu łączy pracę zawodową w bibliotece ze spotkaniami autorskimi. W swoich książkach nawiązuje do prawdziwych historii zwykłych ludzi. Bardzo ceni sobie życie rodzinne i więzi międzyludzkie.

Jak powstaje książka, skąd czerpie inspiracje, czy z pisania da się żyć? Między innymi na takie pytania odpowiadała autorka na spotkaniu w nakielskiej bibliotece.

Tego dnia można było też nabyć książki ze specjalną dedykacją Magdaleny Ludwiczak, które już niebawem będą dostępne w placówkach biblioteki.