„Idealny rok” w bibliotece w Potulicach
01.02.2019 Redaktor 395

We wtorek, 29 stycznia odbyło się pierwsze w Nowym Roku spotkanie Pań z Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece w Potulicach. Uczestniczki spotkania podzieliły się wrażeniami po przeczytaniu książki niemieckiej autorki Charlotte Lucas „Idealny rok”. Jest to wzruszająca opowieść o początku i końcu, o życiu i śmierci. Zmusza osoby czytające do przemyśleń. Jeśli wydawać by się mogło, że wszystko już przepadło i przeminęło, to los może sprawić miłą niespodziankę i otworzyć drzwi , które wydawały się zamknięte. Tytuł książki  zachęcił klubowiczki do podzielenia się planami i nadziejami na 2019 r. Może ten będzie „idealnym rokiem” i pozwoli cieszyć się każdym dniem.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 19 lutego o godz. 15.30 i omawiana będzie książka R. P. Evansa „Sprzedawca marzeń”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.