Noworoczny koncert
18.01.2019 Jolanta Dąbrowska 400
grafika

Czwartek, 17 stycznia 2019 zapisał się w historii nakielskiej Biblioteki wspaniałym koncertem noworocznym. Rozbrzmiały muzyczne pieśni w wykonaniu duetu – Darii Wójcik (sopran)  i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), którzy w niezwykle ekspresyjnym wykonaniu wprowadzili  zgromadzonych w karnawałowy nastrój. Bydgoscy artyści zaprezentowali bogaty repertuar operowy i operetkowy. Nie zabrakło znanych i lubianych włoskich arii, utworów klasyki musicalowej czy pop-operowych. Licznie zgromadzona publiczność entuzjastycznie reagowała na kolejne wykonania muzyków.

Koncert był również okazją dla Pani Grażyny Ozgi do zawodowego pożegnania się z czytelnikami. Pani Dyrektor podziękowała czytelnikom, przyjaciołom biblioteki i współpracownikom   za wspólnie spędzony czas, za życzliwość, dobre słowo i liczne korzystanie z  oferty biblioteki. ”Państwa obecność sprawia, że nasze działania mają sens i czujemy się potrzebni” - powiedziała.

 Po zakończonym koncercie na uczestników czekał słodki upominek przy filiżance kawy, który stał się okazją do dalszych rozmów, refleksji i podsumowań.

 

 Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg