Czym jest szczęście?
28.06.2018 Łukasz Walczyk 433

„Nie zawsze da się uchwycić moment, w którym nasze życie skręca w niewłaściwą stronę.” – takim zdaniem rozpoczyna się lektura omawiana na czerwcowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece w Nakle. Mowa o brytyjskiej pisarce Evie Woods i jej książce „Sto dni szczęścia”. W opinii czytelników powieść jest momentami smutna i przygnębiająca, ale można w niej też odnaleźć dużo pozytywnych akcentów. Na pewno skłania odbiorcę do refleksji i zastanowienia się nad swoim życiem i wyznawanymi wartościami. „Sto dni szczęścia” to książka, która motywuje do działania i na długo „pozostaje w głowie czytelnika”.

Warto wspomnieć, że było to wyjątkowe spotkanie, na którym świętowaliśmy 8. rok działalności DKK w naszej bibliotece. Spotykamy się po wakacyjnej przerwie 26 września o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki