„Świadomy obywatel, czy donosiciel?”
20.10.2017 Łukasz Walczyk 82

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece w Nakle tym razem omawiano najnowszą powieść Johna Grishama „Demaskator”, przedstawiającą kulisy afery korupcyjnej w systemie sądownictwa na Florydzie.  Ten thriller prawniczy skłania czytelnika do refleksji i próby odpowiedzi na pytanie: co się dzieje, gdy sędzia nagina prawo lub bierze łapówki?

„Demaskator” jest wzorowany na informacjach z pierwszych stron gazet i kluczowych przekazach telewizyjnych serwisów. Po pierwszych 100 stronach książka wciąga mocno uprawdopodobnionym, intrygującym i trzymającym w napięciu scenariuszem zdarzeń. Korupcja, interesy, zmowa milczenia i zyski, które warte są ofiar… - to wszystko z pewnością znajdzie się w tej książce.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się 22 listopada o godz. 16:00, a omawiać będziemy książkę Nicholasa Sparksa „We dwoje”. Zapraszamy!

Spotkanie dofinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

książka na telefon.jpg