„Szczęście na wagę” w bibliotece w Paterku
03.10.2017 Jolanta Dąbrowska 632
grafika

Czy ludzie, którzy stali się dla siebie obcy, mogą odbudować relacje i zacząć wszystko od nowa?” - to pytanie, na które szuka odpowiedzi autorka „Szczęścia na wagę”.

W czwartek, 28.09.2017 r. panie z Dyskusyjnego Klubu Książki w Paterku powróciły do spotkań i dyskusji o książkach. Bohaterką spotkania była powieść Agnieszki Olejnik. Autorka z wykształcenia polonistka, prowadzi również bloga ”Barwy i smaki mojego życia”, gdzie opowiada nie tylko o książkach, ale i o fotografowaniu przyrody, zdrowej kuchni i pysznych nalewkach.

Dyskutując o książce panie stwierdziły, że autorka porusza w niej wiele tematów. Znajdziemy tutaj wątek małżeństwa, które wisi na włosku, relacji matki z dojrzewającą córką, tolerancji i dopasowania w grupie wśród współczesnej młodzieży. Książka została ciepło przyjęta przez klubowiczki, które uznały, że warto sięgnąć po kolejne części tj.: ”Miłość z nutą imbiru” i „Apetyt na więcej”.

 

Następne spotkanie odbędzie się 26.10.2017 r. o godz.16.00, omawiana będzie książka pt.” Serce” autorstwa Radki Franczak.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki

   

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg