Powakacyjne spotkanie DKK w Trzeciewnicy
12.09.2017 Łukasz Walczyk 253

6 września 2017 r. po wakacyjnej przerwie, odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy. Tym razem omawiana była powieść Gabrieli Gargaś pt. „Tylko Ty”. Autorka w dorobku literackim ma już kilka tytułów m.in. „Jutra może nie być”, „W plątaninie uczuć”, „Trudna miłość” i „Namaluj mi słońce”.  Jej powieść „Pośród żółtych płatków róż” została nominowana w plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura obyczajowa i romans.

W książce „Tylko Ty” pisarka opowiada o wspaniałej przyjaźni, która łączy główne bohaterki Paulinę i Ewę. Jest to powieść o różnych odcieniach miłości, ukazuje jak jedna decyzja może wpłynąć na całe nasze życie i życie innych ludzi.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 11 października o godz. 16:00. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Chórzystki” – J. Ryan

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

książka na telefon.jpg